İşitme Cihazı Bakımı

İşitme Cihazları ve Kulak Kalıpları İçin OtoVita Kurutma Tabletleri
İşitme cihazınızın kalitesini korumak ve problemleri önlemek amacıyla size yardımcı olması için oluşturulmuş, OtoVita Bakım Ürünlerinin kullanımı hakkında önemli bilgiler içeriğinden aşağıdaki bakım talimatlarını iyice okuyunuz.
221_maxiurunİşitme cihazınız için bakım talimatlarında verilen genel tavsiyelere lütfen uyunuz. Eğer herhangi bir sorunuz varsa lütfen işitme sağlık bakım uzmanınıza danışınız.
Farmasötik Tip ve İçerik
Orijinal ambalaj içeriği
Her biri 2 tabletli (2) blister ambalajda 6 kurutma tableti 1 kullanım kılavuzu
Etkileri
OtoVita Kurutma tabletleri, işitme cihazlarının ve kulak kalıplarının kurutulması içindir. Rengin turuncudan beyaza dönüşmesi kullanım düzeyini gösterir.
Uygulama Tipi
İşitme cihazının ömrünü uzatmak için işitme cihazı ve kulak kalıplarının kurutulması ve kuru tutulması için.
Kullanım Oranı
Günlük temizlik tavsiye ediyoruz. Sadece günlük temizlik kaliteli işitme cihazınızın ömrünü uzatır ve uygun hijyen ve fonksiyon garanti eder.
Nasıl Kullanılır
İşitme cihazı kullanırken terleme, banyo veya atmosferik nemlilikten dolayı kulak kanalınızın içinde nem 223_maxiurunoluşabilir. İşitme cihazı bu nemi emebilir ve bundan sebep performans kötü şekilde etkilenebilir. İşitme cihazınızdan en iyi performansı almak için işitme cihazınızın düzenli olarak nemini gidermeniz şarttır.
Yüzeyin Temizlenmesi
OtoVita  Bakım Ürünlerinin çocukların erişemeyeceği yerlerde muhafaza dildiğinden emin olun.
ITE işitme cihazınızın temizlenmesi için daima OtoVita® temizleme spreyiyle hafifçe nemlendirilmiş emici, yumuşak bir mendil kullanın
Kurutma tabletini ambalajından çıkarın (bakınız şekil 19 ve işitme cihazı ve tabletini kurutma kutusuna yerleştirin (bakınız Şekil 2).
Not: Kurutma esnasında işitme cihazından pilin çıkarılması ve pil bölmesinin açık bırakılması önemlidir (bakınız Şekil 3 + 5).
BTE İşitme Cihazıyla Kullanım
BTE işitme cihazlarının kurumasını en iyi düzeye getirmek için bunların kulak kalıbı olmadan kurutma teknesine yerleştirilmesi gerekir (Bakınız şekil 4).
Kulak kalıbının harici bakımı ve dezenfeksiyonu için özel OtoVita Bakım Setini tavsiye ederiz.İşitme cihazını ve kurutma tabletini kurutma kutusuna (bakınız şekil 3 + 5) koyduktan sonra bir kere aşağı doğru vidalayın. En iyi sonuçlar için ünite, birkaç saat, tercihen bütün gece kutuda kalmalıdır. Kuruttuktan sonra işitme cihazını kurutma kutusundan çıkarın ve tabletini içerde bırakın ve kurutma tabletini sonraki kullanımlar için korumak için kapağı kapatın.
223_maxiurunKurutma Tabletin Değiştirilmesi
Birkaç kurutmadan sonra kurutma tableti turuncu rengini yitirip beyaza dönecektir. Yenisiyle değiştirilmesi gerekir. Eski kurutma tableti, ev tipi atıklarınızla birlikte güvenli bir şekilde atılabilir.
Tavsiyeler ve Raf Ömrü Hakkında Bilgiler
Bu bakım ürünlerinin son kullanma tarihi, katlama kutusunun otavita_Kulak_Arkas_Temizlik_1yanı sıra temizleme sprey şişesinin de üzerinde basılır. Son kullanma tarihi geçtikten sonra ürünleri kullanmayın!
28 °C’den daha yüksek sıcaklıkta muhafaza etmeyin.
Çocuk Güvenliği
OtoVita  Bakım Ürünlerinin çocukların erişemeyeceği yerlerde muhafaza dildiğinden emin olun.