Hakkımızda

Firmamız 2006 yılında kuruldu. 14 yıllık bir geçmişe sahip olan firmamızda İlimizin lider firmalarından bulunuyor.
Mert İşitme Cihazları Satış ve Uygulama Merkezi nin vazgeçilmez hedefidir. Mert İşitme Cihazları Güvenilir ve son teknoloji ile işitme sorunu yaşıyor.
Mert İşitme Cihazları Satış ve Uygulama Merkezinin temel yapılarının rahat yaşaması, yaşam kalitelerinin artması sorunsuz öz. Bunu elde etmek için teknolojinin tüm sınırlarını zorlamakta ve bu konuda harcama yapmaktan ve araştırma yapmak için hiçbir fedakarlıktan kaçınmaktadır.
Mert İşitme Cihazları Satış ve Uygulama Merkezi bünyesinde çalışan tüm tecrübeli profesyonel uzman kadro algılama sorunu yaşayanların sorununu çözmek için algının sınırlarını zorlamakta daha iyi bir netice almak için tüm gücüyle çalışmaktadır. İnsanların kullanabileceği yaşam kalitelerini yükseltmek ve bireyleri topluma kazandırmak ve insanlığa sağlıklı sıkıntısız bir yaşam sunmak Mert İşitme Cihazları Satış ve Uygulama Merkezi ‘nin en büyük hedefidir.
Firmamız başarılı olmasının temel sırrı burada yatmaktadır. Firmamıza daha sonra kendi cihazlarına ve daha sonra kendilerine güvenmektedir. Çünkü Mert İşitme Cihazları Satış ve Uygulama Merkezi kişiye iletişimde özgüven sağlar. Firmamızdan kullanırken işitme cihazını kullanan bilir ki hiçbir zaman yalnız değildir. En ufak sorunları dahi büyük bir çaba ile giderilir. Onlar birer müşteri değil Firmamızın en sadık dostudurlar. Mert İşitme Cihazları Satış ve Uygulama Merkezi’nin temel yapılarında açıklık, dürüstlük ve hizmet vardır. En son teknoloji, farklı çözüm, maksimum algılama, özgüvenli iletişim, kullanıcı memnuniyeti, temel hedeftir.
uygulama ve satış yapılan ürünlerde kaliteden hiç ödün vermeden Uluslar arası kabul edilen kalite normlarında ve bir çok alanda rakipleri terk bırakmaktadır. Mert İşitme Cihazları Satış ve Uygulama Merkezi bünyesinde satış yapılan işitme cihazları çeşidinin en yüksek teknolojisinde imal edilmektedir. Firmamızda yapılan işitme cihazları  İSO 9001-2000 ve CE belgelerine sahip ve dünyaca kalitesini kanıtlamıştır. Ayrıca Mert İşitme Cihazları Satış ve Uygulama Merkezi İlimizin Sağlık Bakanlığı Ruhsatlı ve Sosyal Güvenlik Kurumu Anlaşmalı İşitme Merkezidir.

Mert İşitme Cihazları Satış ve Uygulama Merkezi hizmet başlarken önüne hedef ve prensipler koydu;
* Her zaman önce kalite ve hizmet hizmet verilecek
* En son teknolojiyi kullanan insanlara en iyi şekilde faydalı olacak
* En iyi ve en güvenilir hizmet verecek
* Müşteri memnuniyeti her zaman ön planda tutulacak
Bu prensip ve mutlulukla siz halkımıza hizmet verilmektedir.
Firmamızda İNTERTON-RESOUND-EARNET-SONİC-BELTONE-MAİCO-HANSATON marka işitme cihazlarının satışı yapılmaktadır. Her marka işitme cihazı tamiri ve bakımı, kişiye özel kulak kalıbı ve kulak tıkacı imalatı işitme cihazları pil ve aksesuarları satışı yapılmaktadır.